كنگره باكتری شناسی پزشكی ایران در مراغه برگزار می گردد

كنگره باكتری شناسی پزشكی ایران در مراغه برگزار می گردد مین فود: مراغه- رئیس دانشكده علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از برگزاری پنجمین كنگره سراسری باكتری شناسی پزشكی ایران در مردادماه سالجاری به میزبانی این شهرستان اطلاع داد.


به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی این دانشكده، علی جنتی اضافه كرد: این كنگره با مشاركت دانشكده علوم پزشكی مراغه و انجمن علمی باكتری شناسی پزشكی كشور 24 تا 26 مرداد امسال برگزار می شود.
وی ادامه داد: این كنگره علمی شامل هشت محور عفونت های بیمارستانی، بیماری های منتقله از آب و غذا، مقاومت های باكتریایی، واكسن های باكتریایی، میكروبیوتا و پروبیوتیك، عوامل ضدمیكروبی(گیاهان دارویی)، بیماری های زئونوز باكتریایی (بیماری های مشترك بین انسان و دام) و ایپیدمیولوژی مولكول خواهد بود.
جنتی افزود: برگزاری این كنگره فرصتی مناسب برای عرضه و تبادل مقالات علمی و پژوهشی در زمینه باكتری شناسی پزشكی و هم معرفی ظرفیت های علمی و پزشكی این منطقه بخصوص مراغه بعنوان قطب آینده بهداشت و درمان جنوب آذربایجان شرقی است.
وی با اشاره به انتشار فراخوان این كنگره اظهار داشت: پژوهشگران می توانند از سراسر كشور مقالات علمی و پژوهشی خویش را در محورهای این كنگره تا 30 خردادماه سالجاری به دبیرخانه آن واقع در دانشكده علوم پزشكی مراغه ارسال نمایند.
وی اضافه كرد: همینطور پژوهشگران برای ثبت نام می توانند به آدرس اینترنتی www.icmb5th-mrgums.ir مراجعه نموده و آثار و مقالات خویش را به آدرس پست الكترونیكی Bacteriogymaragheh@gmail.com ارسال نمایند.
وجود بیمارستان های شهید بهشتی، امیرالمومنین و بیمارستان در حال احداث سینا با بیش از 350 تخت بیمارستانی، این شهرستان را به قطب خدمات درمانی در جنوب آذربایجان شرقی تبدیل نموده است.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 كیلومتری تبریز، مركز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/7487


1397/01/17
14:31:27
5.0 از 5
4632
تگهای خبر: بیماری , پزشك , درمان , علم
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است