شروع به كار 300 دفتر خدمات سلامت در كشور تا آخر سال

شروع به كار 300 دفتر خدمات سلامت در كشور تا آخر سال مین فود: رئیس مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت از شروع به كار 300 دفتر خدمات سلامت تا آخر سال 98 در كشور آگاهی داد.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، دكتر احمد جنیدی جعفری با بیان این خبر اظهار داشت: هم اكنون ۸۰ دفتر خدمات سلامت در سطح كشور داریم. پارسال آزمون توسعه دفاتر را برگزار كردیم و مصاحبه ها انجام شد و برخی دانشگاه ها در حال صدور احكام فعالیت این دفاتر هستند كه تا آخر سال تعداد این دفاتر به نزدیك ۳۰۰ دفتر خواهد رسید.
وی ادامه داد: در نشست هم اندیشی مدیران سلامت محیط و كار ۶۲ دانشگاه علوم پزشكی كشور كه گاهی روسای گروه ها هم همراهشان بودند و در دانشگاه علوم پزشكی ایران برگزار شد، در مورد مطالب حوزه بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و طب كار بحث و تبادل نظر انجام شد. در این نشست به صورت هم اندیشی در هشت گروه تخصصی بحث های لازم صورت گرفت و نتیجه بحث هریك از آنان در سالن همایش به صورت عمومی ارائه شد.
بنابر اعلام وبدا، رئیس مركز سلامت محیط و كاروزارت بهداشت بیان كرد: مباحث در هشت گروه بر مبنای قطبهای دانشگاهی شامل موضوعاتِ دفاتر خدمات سلامت و توسعه آنها در كشور، برون سپاری خدمات بهداشت حرفه ای برای كارگاه های كوچك و معاینات شغلی، كنترل طغیانها و بیماری های منتسب به آب و غذا، بحثهای اجرایی كردن آئین نامه و قانون دخانیات بود. جمع بندی این مباحث، برنامه های آینده مركز سلامت محیط و كار را تبیین خواهد نمود.
منبع:

1398/08/14
23:16:02
5.0 از 5
4507
تگهای خبر: آب , برنامه , بیمار , بیماری
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است