نیمی از تهرانی ها كرونا را خیلی خطرناك می دانند

بر اساس نظرسنجی های اخیر؛

نیمی از تهرانی ها كرونا را خیلی خطرناك می دانند مین فود: بر اساس نظرسنجی های انجام شده 49.1 درصد شهروندان تهرانی ویروس كرونا را خیلی خطرناك می دانند.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، در نظر سنجی اخیر ستاد مدیریت بیماری كرونا در كلان شهر تهران كه با همكاری مركز افكارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) از شهروندان تهرانی انجام شد، ۳.۹ درصد افراد در پاسخ به این پرسش كه شما این ویروس را چقدر خطرناك می دانید، گزینه بسیار كم، ۶/۵ درصد كم، ۸/۲ درصد تا حدودی، ۳۱/۲ درصد زیاد و ۴۹/۱ درصد خیلی زیاد را انتخاب كردند.
۱/۱ درصد از مردم نیز به این پرسش پاسخی ندادند.نگرانی مردم تهران نسبت به مبتلاشدن به ویروس كرونا چقدر است؟
در این نظرسنجی ۱۸/۲ درصد شهروندان تهرانی میزان نگرانی نسبت به ابتلای خود و یا یكی از اعضای خانواده به ویروس كرونا را بسیار كم عنوان كردند. ۱۰/۹ درصد میزان نگرانی خودرا در این زمینه كم، ۱۹/۶ درصد تا حدودی، ۲۱/۳ درصد زیاد و ۳۰ درصد خیلی زیاد اعلام نمودند.
۰/۱ درصد از شهروندان نیز به این پرسش پاسخی ندادند.
صدا و سیما؛ منبع پیگیری اخبار و اطلاعیه های كرونا برای بیش از ۶۵ درصد تهرانی
در این نظر سنجی ۶۵/۷ درصد ساكنان تهران اعلام كردند كه اخبار و اطلاعیه های رسمی مربوط به كرونا را بوسیله صدا و سیما پیگیری می كنند.
همین طور ۸/۳ درصد مردم تلگرام، ۷/۲ درصد اینستاگرام، ۶/۳ درصد شبكه های ماهواره ای، ۶/۱ درصد سایت های خبری، ۱/۹ درصد دوستان و آشنایان و ۱/۴ درصد واتساپ را بعنوان پاسخ این سوال انتخاب كردند.
۲/۶ درصد شهروندان اعلام كردند اخبار و اطلاعیه های رسمی مربوط به كرونا را پیگیری نمی كنند و ۰/۰۵ درصد از شهروندان به این پرسش پاسخی ندادند.شهروندان تهران آموزش های مقابله با كرونا را از كدام منبع پیگیری می كنند؟
۶۳/۴ درصد شهروندان تهرانی صدا و سیما را منبع پیگیری آموزش های مربوط به مقابله با ویروس كرونا عنوان كردند.
همین طور ۷/۸ درصد شهروندان سایت های خبری، ۷/۲ درصد تلگرام، ۷/۲ درصد اینستاگرام، ۴/۲ درصد دوستان و آشنایان، ۳/۹ درصد شبكه های ماهواره ای و ۲/۸ درصد واتساپ را بعنوان منبع پیگیری آموزش های مربوط به مقابله با ویروس كرونا معرفی كردند.
در این نظر سنجی ۱/۹ درصد از شهروندان اعلام نمودند كه آموزش ها را پیگیری نمی كنند و ۱/۶ درصد نیز به این پرسش پاسخی ندادند.

منبع:

1399/01/31
22:07:34
5.0 از 5
3014
تگهای خبر: بیمار , بیماری , سایت
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است