جهت احراز هویت پزشكان از سامانه جستجوی پزشك سازمان نظام پزشكی استفاده كنید

جهت احراز هویت پزشكان از سامانه جستجوی پزشك سازمان نظام پزشكی استفاده كنید به گزارش مین فود روابط عمومی سازمان نظام پزشکی تصریح کرد که جهت احراز هویت پزشکان، حتما به سامانه جستجوی پزشک سازمان نظام پزشکی رجوع کنید.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، سامانه جستجوی پزشکان سازمان نظام پزشکی این امکان را در اختیار مردم قرار می دهد که قبل یا پس از رفتن به یک پزشک از اطلاعات حرفه ای او آگاه شوند. اما یک کاربرد مفید این سامانه هم این است که مشخص می کند فردی که ادعا می کند پزشک یا داروساز یا دندانپزشک است واقعا چنین مدرکی دارد یا نه.
متاسفانه به تازگی موارد گوناگونی از افراد سودجو دیده می شوند که تحت عنوان پزشک و داروساز و با جعل مدارک حرفه ای و پروانه طبابت به خواستگاری رفته اند؛ یکی از این موارد هم به این سازمان گزارش شده است که آقای جوانی با ادعای داشتن مدرک دکترای داروسازی و داشتن پروانه تاسیس داروخانه مبادرت به خواستگاری از دختر مورد نظر خود نموده و حتی مبالغی را از این طریق از خانواده او دریافت نموده بود. خوشبختانه خانواده دختر جوان بعد از بررسی های لازم و استعلام از سامانه جستجوی پزشک سازمان نظام پزشکی متوجه شدند فرد سودجو عضو سازمان نظام پزشکی نبوده و صرفاً با جعل هویت و اسناد ساختگی مبادرت به این کار کرده است.
بنابراین به اطلاع کلیه همکاران عضو سازمان نظام پزشکی می رساند در اسرع وقت نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه این سازمان اقدام نموده و هر گونه تغییر مدرک تحصیلی ؛ نشانی و تلفن خویش را برای پیشگیری از سو استفاده های احتمالی اطلاع دهند.
همینطور از عموم مردم هم تقاضا می شود بدون استعلام از سامانه جستجوی پزشک سازمان به آدرس اینترنتی https: //membersearch.irimc.org/ و اطمینان از اینکه فرد مورد نظر بواقع عضوی از جامعه پزشکی است و مدرکی که ادعا دارد را در اختیار دارد؛ مبادرت به وصلت و ایجاد آشنایی و پرداخت هزینه یا واریز مبالغ مالی به حساب این اشخاص نکنند.
1400/03/30
13:58:54
5.0 / 5
376
تگهای خبر: پزشك , دارو , داروخانه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است