13 دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس همدان اضافه می گردد

13 دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس همدان اضافه می گردد مین فود: همدان- رئیس مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی همدان اظهار داشت: 13 دستگاه آمبولانس جدید تا تیرماه سالجاری به ناوگان اورژانس این استان افزوده می گردد.


حبیب معصومی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان كرد: خودروهای جدید به تمامی شهرستان های همدان تعلق می گیرد.
وی افزود: با تحویل 13 دستگاه آمبولانس به اورژانس همدان تعداد آمبولانس های این مركز به 63 دستگاه می رسد.
رئیس مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی همدان اضافه كرد: تمامی این خودروهای جدید و نو شماره در دولت تدبیر و امید به ناوگان اورژانس این استان افزوده شده است.
معصومی اظهارداشت: 37 دستگاه از خودروهای آمبولانس استان فرسوده بوده و بین هشت تا 10 سال سن دارند كه با ورود خودروهای جدید این دستگاه ها به نوبت از چرخه خارج و خودروهای نو شماره جایگزین آنها می شوند.
وی درباره استاندارد آمبولانس توضیح داد: طبق نرم های تعریف شده باید هر پایگاه امدادی دارای یك دستگاه آمبولانس و به ازای هر سه آمبولانس، یك دستگاه خودروی پشتیبان پیش بینی شود تا در صورت معیوب شدن یا بروز ایراد فنی، جایگزین آن شود.
رئیس مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی همدان اظهار داشت: عمر خودروهای آمبولانس بستگی به میزان مسافت شهرستان تا مركز استان، نحوه نگهداری خودرو و حرفه ای بودن راننده بستگی دارد.
معصومی درباره جریمه خودروی اورژانس توسط پلیس بیان كرد: بیشتر جریمه ها به وسیله دوربین های نصب شده در سطح شهر و جاده ها صورت می گیرد.
وی ادامه داد: مقرر است شماره پلاك آمبولانس های اورژانس همدان در اختیار پلیس قرار گیرد تا از جریمه آنها توسط دوربین جلوگیری نمایند.
7526/2090


1397/03/18
13:59:25
5.0 از 5
4523
تگهای خبر: پزشك , دستگاه
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است