برگزاری سومین همایش ملی ورزش و بیماری ها در جزیره كیش

برگزاری سومین همایش ملی ورزش و بیماری ها در جزیره كیش به گزارش مین فود سومین همایش ملی ورزش و بیماری ها روز پنجشنبه با حضور جمعی از مسئولان در پردیس بین المللی كیش دانشگاه تهران در جزیره كیش گشایش یافت.


دبیر اجرایی سومین همایش ملی ورزش و بیماری ها در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این همایش توسط پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همكاری پردیس بین المللی كیش دانشگاه تهران با هدف تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ای و كاربردی، در حوزه ورزش و بیماری ها و در جهت تامین نیازهای جامعه و آگاهی بخشی به عموم مردم برگزار شده است.
مهدیه آكوچكیان اظهار داشت: 150 عنوان مقاله در محورهای ورزش و سرطان، ورزش و اختلالات متابولیك، ورزش و اختلالات عصبی – عضلانی، ورزش و بیماری های ایمونولوژیكی، ورزش و بیماری های قلب و عروق، ورزش و اختلالات رفتاری و روان شناختی، ورزش و صدمه های عضلانی- اسكلتی و ورزش و حاملگی توسط دبیرخانه همایش دریافت شد كه بعد از انجام فرایند داوری توسط كمیته داوران حدود 60 عنوان مقاله در 2 بخش سخنرانی و پوستر برگزیده شدند.
وی اظهار نمود: در این همایش 2 روزه تعداد 20 سخنرانی كلیدی توسط پژوهشگران عرضه می شود، هم چنین در این همایش با حضور انجمن اوتیسم ایران نشست تخصصی ورزش و اوتیسم با حضور اندیشمندان این حوزه برگزار می شود.
وی تصریح كرد: مقالات ارائه شده در این همایش توسط 15 داور برجسته علمی ارزیابی خواهد شد و در انتها در هر بخش سخنرانی و پوستر 3 مقاله برتر معرفی خواهد شد.
جزیره كیش با مساحت 91. 5 كیلومتر مربع و جمعیتی حدود 40 هزار نفر در 18 كلیومتری كرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب های نیلگون خلیج فارس واقع است و از نظر تقسیم بندی سیاسی و اداری كشور، در محدوده استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه قرار دارد.


 

1396/09/09
01:22:25
5.0 از 5
5407
تگهای خبر: بیماری , ورزش
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است