دانشگاه تربیت مدرس میزبان دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی

دانشگاه تربیت مدرس میزبان دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی به گزارش مین فود دومین دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف آشنایی دانشجویان و محققان با آخرین یافته های علمی برگزار می گردد.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برگزاری دومین دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی كه دانشگاه تربیت مدرس میزبان آن است، حمایت می كند. دانشجویان و اساتید در این دروه به مدت ۸ روز با آخرین دستاوردهای علمی این حوزه آشنا می شوند. برگزاری این دوره با حضور اساتید برجسته گامی برای توانمندسازی دانشجویان به حساب می آید.
در این دوره بین المللی آموزشی مبانی نظریه علوم اعصاب شناختی همچون اصول انتقالات نورونی، گیرنده ها و كانال های یونی، شكل گیری و شكل پذیری سیناپسی، حافظه و یادگیری، مكانیسم های بینایی و شنوایی، تخریب و ترمیم در سیستم عصبی، مبانی الكتریكی انتقالات عصبی، مكانیسم های درك حسی و ابزارهای مطالعه الكتریكی مغز در سی و پنج جلسه سخنرانی توسط چهار تن از اساتید مجرب از كشورهای آمریكا، انگلیس و هند تدریس می شود.
دانشجویان، محققان، اساتید و علاقه مندان در حوزه های روانشناسی شناختی، روانپزشكی، فنی و مهندسی و سایر رشته های علمی و آموزشی در رابطه با مغز می توانند در این دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی به طور مجانی شركت نمایند.

دومین دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی، ۸ تا ۱۵ مهرماه امسال در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می گردد.1398/06/24
21:36:45
5.0 از 5
4838
تگهای خبر: اساتید , پزشك , سیستم , علم
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است