رایزنی برای تعویق برگزاری نماز جمعه

استاندار تهران اعلام كرد

رایزنی برای تعویق برگزاری نماز جمعه استاندار تهران با اشاره به شرایط خاص استان تهران، پیشنهادات ستاد مقابله با كرونا استان تهران را تشریح نمود.


به گزارش مین فود به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به پیشنهاد ستاد مقابله با کرونا استان گفت: تالارها هنوز برای برگزاری مراسم عروسی نباید اجازه فعالیت داشته باشند، البته برای سرو غذا و پذیرش مشتریان انفرادی با رعایت پروتکل های بهداشتی ممنوعیت وجود ندارد.

وی افزود: در محیط های شلوغ همچون بازار تهران، پاساژ علاالدین و غیره اگر پروتکل های بهداشتی رعایت نشود، ادامه فعالیت آنها تجدید نظر می شود؛ دراین زمینه نتیجه بررسی تیم نظارت متشکل از سه دانشگاه شهید بهشتی، تهران و ایران تا آخر هفته ارائه می شود.

استاندار تهران سپس با اعلان اینکه مشغول رایزنی با ستاد نمازجمعه هستیم تا همچنان نماز جمعه در شهر تهران به تعویق بیفتد اشاره کرد: بیش از ۹۰ درصد مسافرین مترو از ماسک استفاده می کنند؛ البته عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و حجم زیاد مسافر در انتقال چرخه بیماری اثرگذار می باشد و بایستی ناوگان حمل و نقل عمومی و اتوبوس را افزایش دهیم.

محسنی بندپی اشاره کرد: سامانه نظارت های مردمی در رابطه با نحوه نظارت بر کارهای مختلف در شرایط کرونا این هفته در استان تهران راه اندازی می شود چونکه بهترین و اثرگذارترین اقدام، کمک گرفتن از مردم در ابعاد نظارتی است.

بنا بر گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، بندپی در مورد فعالیت شهربازی ها اظهار داشت: فعالیت در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی مشکلی ندارد، مشکل عمده در محیط های بسته است چونکه شیوع بیماری در محیط های بسته زیاد می باشد همچنانکه طبق نظر سازمان بهداشت جهانی ذرات بیشتر در هوا معلق هستند و بوسیله تنفس منتقل می شوند، از اینرو مدت زمان حضور در محیط های بسته باید کمتر باشد و فاصله یک و نیم تا دو متری باید رعایت شود.1399/04/08
21:20:39
5.0 از 5
2877
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , شیر
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است