كاهش رژیم غذایی باعث افزایش طول عمر می شود

محققان انگلیسی عنوان می كنند؛

كاهش رژیم غذایی باعث افزایش طول عمر می شود به گزارش مین فود مطالعه جدید نشان داده است كاهش و ایجاد تعادل در رژیم غذایی می تواند به طول عمر بیشتر و زندگی بهتر منجر شود.به گزارش مین فود به نقل از مهر، محققان عنوان می كنند الگوی مصرف رژیم غذایی باید از اوایل زندگی تعیین شود تا وضعیت سلامت در سنین بالا بهبود یابد.
محققان با آزمایش بر روی موش ها دریافتند موش های كه از اوایل زندگی آغاز به كاهش مصرف مواد غذایی كرده بودند و پیش از رسیدن به سالمندی كمتر می خوردند سالم تر بودند.
محققان در پاسخ به این سؤال كه چه نماییم كه تا حدامكان در دوره سالمندی تناسب اندام بهتری داشته و سالم تر باشیم، تنها یك جواب می دهند: كم و سالم بخورید.
محققان دانشگاه لندن در این مطالعه به بررسی موش ها برپایه رژیم غذایی شان پرداختند. آنها دریافتند موش های كه پس از رسیدن به بزرگسالی ۴۰ درصد كمتر غذا می خوردند در مقایسه با موش های كه هرچقدر می خواستند می خوردند زندگی سالم تر و طولانی تری در سنین پیری داشتند.
محققان همینطور دریافتند كاهش مصرف غذا باید از همان اوایل زندگی صورت گیرد و باید تا انتهای عمر حفظ شود تا تاثیرات مثبت بر سلامت در سنین پیری داشته باشد.

1398/08/21
22:32:30
5.0 از 5
4284
تگهای خبر: رژیم غذایی , زندگی , سلامت , غذا
این مطلب مین فود مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
مین فود - رژیم غذایی minfood

اطلاعاتمین فود

مین فود یا غذای کمتر: رژیم غذایی

تماس با ما

روشهای تماس با مین فود از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی است
minfood.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مین فود محفوظ است